Ana Sayfa Başkan Zolan terörü lanetledi

Başkan Zolan terörü lanetledi

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Ankara Tren Garı'nda yaşanan terör saldırısını şiddetle kınayarak, menfur saldırıyı lanetledi.
10.10.2015
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Ankara'da meydana gelen patlama sonucunda hayatını kaybedenler için başsağlığı mesajı yayımladı. Ankara Tren Garı’nda gerçekleşen hain saldırıda yaşamını yitiren vatandaşlara Allah'tan rahmet, yaralılara ise acil şifalar dileyen Başkan Zolan, Türkiye’nin birlik ve beraberliğine yönelik gerçekleştiren terör saldırısını şiddetle kınayarak menfur saldırıyı lanetledi. Başkan Zolan, mesajında şunları kaydetti: “Milletimizi birbirine düşürmek isteyen alçaklara verilecek en doğru cevap omuz omuza durarak, birbirimize kenetlenmektir. Seçim zamanı ülkemizin huzurunu bozmak isteyenlerin daha önce de başvurduğu söz konusu provokatör eylemlere karşı milletimizi bir ve beraber olmaya davet ediyorum.”

Hain saldırının faillerinin en kısa sürede yakalanarak adalete hesap vereceğini ifade eden Başkan Zolan, “Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır ve yaralılara acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağolsun” açıklaması yaptı.
.