Ana Sayfa Başkan Zolan’dan Kurban Bayramı mesajı

Başkan Zolan’dan Kurban Bayramı mesajı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Zolan, “Tüm Denizlili hemşerilerimin aileleri, akrabaları ve dostları ile sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram geçirmesini diliyor, Kurban Bayramı’nın tüm İslam alemine ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.
22.09.2015
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Zolan mesajında bayramların manevi değerlerin en anlamlı şekilde yaşatıldığı günler olduğunu belirterek, “Bayramlar birlik ve beraberliğimizin perçinlendiği, yardımlaşma ve dayanışma ruhumuzun kuvvetlendiği müstesna günlerdir. Milletimizin yüzyıllardır yaşattığı örf ve adetlerimizin en güzel şekilde uygulandığı bu kıymetli günler, aynı zamanda barış ve huzur kaynağıdır. Kurban Bayramı’nın getirdiği manevi iklim vesilesiyle akraba ve komşu ziyaretleriyle sevdiklerimizle buluşacak, dargınlıklarımızı unutacak ve çocuklarımıza dini bayramımızın barındırdığı hoşgörü, sevgi ve dayanışma ruhunu aktaracağız" şeklinde ifade etti.


Başkan Zolan, şunları kaydetti: "Milletimizi güçlü kılan, fertlerini bir arada tutan manevi bağların sağlamlığını bayram vesilesiyle doyasıya yaşayacağız.Tüm Denizlili hemşerilerimin aileleri, akrabaları ve dostları ile sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram geçirmesini diliyor, Kurban Bayramı’nın tüm İslam alemine ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”
.