Ana Sayfa Başkan Zolan'dan yeni yıl mesajı

Başkan Zolan'dan yeni yıl mesajı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında 2015'in tüm insanlığa ve ülkemize barış, huzur ve kardeşlik getirmesini diledi.
31.12.2014
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Zolan mesajında, her yeni yılın, yeni ümitler, yeni başlangıçlar ve yeni heyecanlar demek olduğunu belirterek, "Biz de 2015 yılını bitmeyen hizmet sevdamız ve gelecek yıl Denizlimize kazandıracağımız yepyeni dev projelerimizi gerçekleştirme temennisiyle karşılıyoruz. Kentimiz; dev alt ve üst yapı çalışmaları, yeşil alan, peyzaj düzenlemeleri ve diğer vizyon şehir hedefimiz ile modern bir çehreye kavuştu. Kentimiz artık modern, sosyal ve kültürel alanda daha aktif, kalkınma ve istihdamda daha güçlü bir şehir konumuna kavuştu. Denizli’nin ulusal ve uluslararası platformda marka bir şehir haline gelmesi, diğer kentlere örnek olmayı sürdürmesi için 2015 yılında da tüm gayretimiz ile çalışacağız” dedi.

"Başarılar ve hedefler yalnız gerçekleşmez"

Mesajında başarı ve hedeflerin ancak sevgi ve kardeşlik duygularının kuşattığı bir toplumda anlam kazandığını ifade eden Başkan Zolan, şunları kaydetti: ”Burada unutulmaması gereken; tüm başarılar ve hedefler yalnız gerçekleşmez. Ancak sevgi, kardeşlik, birlik ve beraberlik duygularının kuşattığı bir toplumda anlam kazanır. Birbirine kenetlenmiş, aidiyet duygusu yüksek ve kendini güven içinde hisseden bir toplum ülkesinin en büyük değeridir. Bu nedenle 2015 yılının öncelikle tüm insanlığa, ülkemize ve şehrimize barış, huzur ve kardeşlik getirmesini temenni ediyorum. Birlik ve beraberlik ruhumuzla, çalışan ve üreten bireylerle, dinamik ve ilerisi için hedefi olan gençlerle beraber, ülkemizin ve şehrimizin geleceği parlak olmaya devam edecektir. Yeni yılın hoşgörü, sevgi ve refahın tüm şehrimizi kucakladığı hayırlı ve sağlık dolu bir yıl olmasını tüm kalbimle diliyorum.”
.