Ana Sayfa Başkan Zolan'dan Kurban Bayramı mesajı

Başkan Zolan'dan Kurban Bayramı mesajı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı. Başkan Zolan, "Sevginin ve kardeşliğin temel taşlarını barındıran Kurban Bayramı'nın, İslam alemine ve tüm insanlığa birlik, beraberlik, barış ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum" dedi.
02.10.2014
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, birlik ve beraberlik duygularımızın kenetlendiği, yardımlaşma ruhunun canlandığı, kırgınlıkların yerini barışa bıraktığı bayramın tüm İslam alemi için hayırlara vesile olmasını diledi. Başkan Zolan, şunları kaydetti: "Kurban Bayramı hasret çekenler için uzaktaki akrabaların yolunu, ihtiyaç sahipleri için gelecek yardımları, aile büyükleri için ziyarete gelecek evlatlarını dört gözle beklediği bayramlarımızdandır. Manevi değerlerimizin dile geldiği bu mübarek günlerde dargınlıklar geride kalır, aileler kalabalıklaşır, yardıma muhtaçlar sahiplenilir, komşu ve akraba ziyaretleri ile birlik beraberliğimizin anlamı kuvvetlenir."

Yüzyıllardır devam eden bayram geleneğinin tüm yurtta barış, huzur ve dayanışma ruhunu daha da güçlendirdiğini vurgulayan Başkan Zolan, "Maalesef dünyada devam eden savaşlar nedeniyle zor günler geçiren mazlumların yaşadıkları acılar hepimizi derinden üzmektedir. Sevginin ve kardeşliğin temel taşlarını barındıran Kurban Bayramı'nın, İslam alemine ve tüm insanlığa birlik, beraberlik, barış ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. Bir an önce barış ve kardeşliğin tüm dünyaya hakim olması en büyük dileğimizdir" dedi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak, vatandaşların bayramını huzur içinde geçirmesi için gerekli tüm tedbirleri aldıklarına dikkati çeken Başkan Zolan, "Tüm milletimizin sevdikleriyle beraber sevgi ve muhabbet dolu bir bayram geçirmesini diliyorum" açıklamasında bulundu.
.