Ana Sayfa Van'daki Deprem

Van'daki Deprem

Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, Türkiye’nin son dönemlerde zor günler geçirdiğini belirterek ‘Bu zor günleri birlikte aşarak yaralarımızı en kısa sürede saracağız’ dedi.
24.10.2011

  Başkan Zolan, Van’da önceki gün meydana gelen ve son belirlemelere göre 217 vatandaşımızın canını kaybettiği, 1090 vatandaşımızın da yaralandığı depremle ilgili mesaj yayınladı.
  
Mesajında, ölenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılara da acil şifalar dileyen Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, mesajında şu görüşlere yer verdi:
 
‘Van’daki deprem hepimizi derinden yaralamıştır. Van’daki kardeşlerimizin yarasını ve acısını yüreğimizde hissediyoruz. Ölen vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Yakınlarına başsağlığı mesajımı iletiyorum. Yaralılarımız da inşallah en kısa sürede de iyileşir ve sağlığına kavuşur. Bu zor günleri birlikte aşarak yaralarımızı en kısa sürede saracağız. Denizli Belediyesi olarak, Van’daki acılı kardeşlerimizin yarasını bir nebze olsun sarabilmek adına, yardım kampanyası başlattık. Sevgi Elimiz, en kısa sürede Van’a ulaşacak. Denizli’de yaşayan vatandaşlarımızdan, Van’daki depremzede kardeşlerimize yardım ellerini uzatmalarını bekliyorum.’

 

.