Ana Sayfa 24 Askerimizin Şehit Edilmesi

24 Askerimizin Şehit Edilmesi

Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, eli kanlı bebek katili terör örgütünün sonsuza dek amacına ulaşamayacağını belirterek, ‘Vatan topraklarımızın tek bir zerresini bile feda etmeyeceğiz’ dedi.
19.10.2011

  Başkan Zolan, Hakkari’nin Çukurca İlçesi’nde terör saldırısında şehit olan 24 askere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralı 18 askere de acil şifalar diledi.
 
Anadolu’nun Türk toprakları olduğu 1071’den bugüne, milyonlarca şehit verilerek gelindiğini ifade eden Başkan Osman Zolan, şöyle dedi:
  
‘Bugün maalesef eli kanlı terör örgütü hain bir saldırı sonucu 24 askerimizi şehit etti. 18 de yaralı askerimiz var. Bu vatanın sahipleri olarak bizler, şehitlerimizin intikamını misliyle alacağız. Vatan topraklarımızın tek zerresini bile feda etmeyeceğiz. Bebek katili, hain teröristlerin yaptıkları yanına kalmayacak. 1071’den bugüne bu topraklar için çok şehit verdik.
   Şunu herkes bilsin ki bu topraklar teröre teslim edilmez, teslim de olunmaz. Teröristler, maşalar ve yandaşları, Türk Milleti’nin tarihine, bu ülkenin tarihine bir baksın ona göre davransın. Tabiki şehitlerimiz en değerli varlığı olan canlarını bu ülke için verdiler. Tüm dünya bilsin ki bizler de, bu topraklarda yaşayanlar da gerektiğinde canlarımızı seve seve vermeye hazırız. 
  
Bu vesileyle bir kez daha şehit askerlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.’

.