Ana Sayfa Başkan Zeybekci, Mazbatasını Aldı

Başkan Zeybekci, Mazbatasını Aldı

Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci ve belediye meclis üyeleri mazbatalarını aldı. Başkan Zeybekci’ye mazbatasını, 1. İlçe Seçim Kurulu Başkanı Necla Akkuş verdi.
06.04.2009

      Denizli Belediye Başkanı Zeybekci, başkan yardımcısı Osman Zolan ve meclis üyeleriyle Kız Meslek Lisesi’ndeki Seçim Kurulu’na geldi. Burada çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür eden başkan Zeybekci, ardından mazbatasını almak için gerekli belgeyi imzaladı.

     Daha sonra, 1. İlçe Seçim Kurulu Başkanı Necla Akkuş, Başkan Zeybekci’ye mazbatasını sundu.

     Başkan Zeybekci, burada gazetecilere yapığı açıklamada, herkese hayırlı olması temennisinde bulunduğunu belirterek, ‘Mazbatamızı bugün aldık. Denizli’mize hayırlı uğurlu olsun. Ülkemize milletimize halkımıza hayırlı olsun. Milletimizin iradesinin oluştuğu seçimler, sağlık ve huzur içinde geçti. Seçimlerin sağlık ve huzur içinde geçmesi için emeği geçen seçim kurulumuzun tüm çalışanlarına ve bu işte emek harcayan herkese teşekkür ediyorum. Diğer siyasi partilerde bulunan arkadaşlarımızda mazbatalarını aldı. Hayırlı olsun. Ayrıca basın mensubu arkadaşlarda seçim sürecinde çok koşdurdu. Bu süreçte emek harcadınız, sizlere de teşekkür ediyorum’ dedi.

     Başkan Zeybekci'nin mazbata almasının ardından tüm meclis üyeleri mazbatalarını aldı.

.