Ana Sayfa Kültür Sanat Gösteri ve Etkinlikler Konservatuar yaz dönemi kursları başlıyor

Konservatuar yaz dönemi kursları başlıyor

Denizli Belediye Konservatuarı tarafından açılan ücretsiz kurslarla Bağlama, gitar, piyano, ud, ney, kaval, kabak kemane gibi enstrümanların eğitimi verilecek

Denizli Belediye Konservatuarı tarafından açılan ücretsiz kurslarla Bağlama, gitar, piyano, ud, ney, kaval, kabak kemane gibi enstrümanların eğitimi verilecek. Her yıl olduğu gibi bu yılda açılan yaz dönemi kursları ücretsiz olacak. Kurs başvuruları 21-25 Haziran tarihlerinde yapılacak.

Denizli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Belediye Konservatuarı her yıl olduğu gibi bu yılda ücretsiz kurslar düzenleyecek. Bağlama, gitar, piyano, ud, ney, kaval, kabak kemane eğitimlerinin verileceği kurslar için 21-25 Haziran tarihlerinde başvuru yapılabilecek. Kurslara müracaatların konservatuara bizzat yapılması istenirken müracaat için herhangi bir belge istenmediği bildirildi. Seçme sınavları ise müracaat sırasına göre 27-28-29 Haziran’da yapılacak. Gitar kursu müracaatları için 12 yaş üstü, diğer kurslar için ise yaş sınırı 9 olarak belirlenirken dersler 1 Temmuz’dan itibaren başlayacak.
Müracaat: Denizli Belediye Konservatuvarı
Telefon: 265 11 41