Ana Sayfa Arama Sonuçları

Arama Sonuçları


Sanayi Bağlantı Köprüsü’nde geri sayım 2017-12-21
Denizli Büyükşehir Belediyesinin kent trafiğini rahatlatacak önemli projelerinden olan Sanayi Bağlantı Köprüsü’nde sona gelindi. Beton dökme işi tamamlanan Sanayi Bağlantı Köprüsü'nde halatların gerilmesinin ardından asfalt dökümüne başlanacak.
İletişim Hizmeti Alınacaktır 2017-12-21
SMS Hizmeti Alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
Basım, Tanıtım ve Duyuru Hizmeti Alınacaktır 2017-12-21
Dijital Baskılı Branda Afiş Yaptırılması İşi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
Fikret Orman’dan Başkan Zolan’a ziyaret 2017-12-20
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti.
Denizli Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Gayrimenkul Satış İlanları 2017-12-20
Denizli Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Gayrimenkul Satış İlanları
Muhtelif Mahallelerde Su Kesintisi 2017-12-19
Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel Müdürlüğünün altyapı çalışmaları dolayısıyla 20 Aralık 2017 Çarşamba günü muhtelif mahallelerde planlı su kesintisi yapılacaktır.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ULAŞIMDA YERLİ VE MİLLİ PROJE İLE TÜRKİYE’DE İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ 2017-12-19
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de bir ilke imza atarak, teknolojik alt yapısı Denizli’de üretilen tamamen yerli ve milli Trafik Yönetim Sitemini hayata geçirdi. Denizli’de merkezde bulunan tüm kavşakların tek bir merkezden yönetildiği Trafik Yönetim Sistemi, Denizli trafiğini sürdürülebilir bir seviyeye çıkararak daha sağlıklı bir trafik ortamı sunuyor. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Türkiye’de bir ilke imza atarak Trafik Yönetim Sistemini hayata geçirdik. Tamamen yerli ve milli olan projemiz ile şehir trafiğini tek bir merkezden yönetebiliyoruz” dedi.
Vuslatın 744. yılında Hz. Mevlana anıldı 2017-12-18
Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Şeb-i Arus etkinliği ile Hz. Mevlana Celaleddin Rumi, hakka vuslatının 744. yılında anıldı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Mevlana için vuslat, düğün günü, yeni bir hayata, gerçek hayata uyanma günü” dedi.
Başkan Zolan Halk Dansları kursiyerleriyle bir araya geldi 2017-12-18
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Büyükşehir Belediyesi Halk Dansları Topluluğu kurusunu ziyaret ederek, kursiyerler ve aileleri ile bir araya geldi. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Denizli’de birçok vatandaşımıza halk oyunu öğrettik ve öğretmeye de devam ediyoruz” dedi.