Ana Sayfa Arama Sonuçları

Arama Sonuçları


Denizli Öğrenci Kart’ta vize dönemi başladı 2015-10-14
Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin şehir içi otobüs ulaşımında kullanıma sunduğu “Denizli Öğrenci Kartı”nda vize dönemi başladı. Denizli Öğrenci Kartı için son vize tarihi 20 Ekim olarak açıklanırken, vizesi yapılmayan kartların bu tarihten itibaren kullanılamayacağı duyuruldu.
BETON PARKE VE BORDÜR alımı 2015-10-13
BETON PARKE VE BORDÜR alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
Kayalık Camii sergisi açıldı 2015-10-13
Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla düzenlenen Fotoğrafçı Şerafettin Eryetişti'nin derlediği Kayalık Camii Sergisi açıldı. Sergide, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür Yayınları'na yeni eklenen ve camiinin tarihi dokusu ile gelişimini anlatan Kayalık Cami kitabı da dağıtıldı.
Pilateste yeni dönem başladı 2015-10-13
Denizli'de sporu bir yaşam biçimi haline getirmek isteyen kadınların yoğun ilgi gösterdiği pilates kursunda yeni dönem başladı. Binlerce kadının spor yapacağı pilates kursu kayıt müracaatları Denizli Büyükşehir Belediyesi Spor Merkezi ve Yenişehir Spor Merkezi'nde yapılıyor.
VERİ DEPOLAMA VE DİSK GENİŞLEME ÜNİTESİ 2015-10-12
VERİ DEPOLAMA VE DİSK GENİŞLEME ÜNİTESİ alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
Başkan Zolan, din görevlileri ile bir araya geldi 2015-10-12
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla din görevlileri ile bir araya geldi. Başkan Zolan, ihtiyaç sahibi ve muhtaç durumda olan vatandaşlara din görevlileri vasıtasıyla da ulaşmak istediklerini kaydetti.
AKARYAKIT VE KALORİFER YAKITI 2015-10-12
AKARYAKIT VE KALORİFER YAKITI alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
Büyükşehir'den 900 kilometre yola asfalt 2015-10-12
Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların daha kaliteli ve konforlu seyahat etmesi için başlattığı asfalt atağına her geçen gün yenilerini ekliyor. Geçen yıl ilçelere yönelik gerçekleştirdiği 320 kilometrelik soğuk asfalt çalışması ile büyük takdir toplayan Denizli Büyükşehir Belediyesi, bu yıl gerçekleştireceği çalışmalarla birlikte kent genelinde yaklaşık 900 kilometre yola asfalt dökecek.
Başkan Zolan terörü lanetledi 2015-10-10
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Ankara Tren Garı'nda yaşanan terör saldırısını şiddetle kınayarak, menfur saldırıyı lanetledi.