Ana Sayfa Arama Sonuçları

Arama Sonuçları


BÜYÜKŞEHİR’DE 39 PERSONELİN İLİŞKİSİ KESİLDİ 2016-09-01
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Büyükşehir Belediyesi ve DESKİ'de açmış oldukları FETÖ/PDY soruşturması kapsamında bugüne kadar 39 personelin kurumları ile ilişkisinin kesildiğini açıkladı.
“Otizm Dostu Büyükşehir” 2016-08-31
Otizmli bireylerin toplumsal entegrasyonunun sağlanması için sürdürülebilir politikaların oluşturulması ve toplumun tüm kesimlerinde otizmle ilgili farkındalığın artırılmasına yönelik desteklerini her fırsatta ortaya koyması nedeniyle "Otizm Dostu Belediye" unvanı bulunan Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin Otizm Derneği'ne ücretsiz tahsis ettiği okul, tersine kaynaştırma eğitimi ile övgü topluyor.
Dünya Denizli’yi izliyor 2016-08-31
Teknoloji alanında yaptığı yatırımlarla Türkiye’ye örnek olan Denizli Büyükşehir Belediyesi, şehir kameraları uygulamasıyla Denizli’yi dünyaya açıyor. Uygulamayla başta Teleferik ve Bağbaşı Yaylası’nın muhteşem manzarası olmak üzere Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin kente kazandırdığı milyonlarca liralık yatırım ve Denizli’nin önemli noktaları 24 saat internetten izlenebiliyor.
Genç Denizli kazandırıyor 2016-08-30
Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin örnek gençlik projesi olan Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli bünyesinde kurulan resim ve tiyatro kulüplerinde eğitim alan gençler özel yetenek sınavıyla öğrenci alan üniversiteleri kazanmaya devam ediyor.
Denizli milyonlarla buluştu 2016-08-29
Geleneksel sporların yeniden canlandırılıp sevdirilmesi amacıyla Dünya Etnospor Konfederasyonu tarafından İstanbul'da organize edilen Etnospor Kültür Festivali'ne onur konuğu olarak katılan Denizli, festivale damgasını vurdu. Üç günde yaklaşık 1,5 milyon kişinin ziyaret ettiği kültür festivalinde Denizli’nin yöresel zenginlikleri tanıtıldı. Birçok radyo ve televizyonun canlı yayınlarla milyonlara ulaştığı festivalde Denizli’nin dünyaca ünlü Buldan dokumaları, kil çömleği, Tavas işi tel kırması ve Yatağan kılıçları büyük ilgi topladı.
30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı 2016-08-29
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Zolan, “Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün başkomutanlığındaki Türk Ordusu, Büyük Taarruz zaferiyle, Türk milletinin esareti asla kabul etmeyeceğini tüm dünyaya ilan etmiştir” dedi.
Acıpayam-Aliveren’in içme suyu sorununa son 2016-08-28
Denizli Büyükşehir DESKİ, Acıpayam ilçesinin Aliveren Mahallesi’nde içme suyu kaynaklarını ve içme suyu deposu yenileme çalışmasını tamamlayarak bölge halkının hizmetine sundu.
Büyükşehir’den ücretsiz internet ve cep telefonu şarj istasyonu 2016-08-26
Teknolojik altyapısı ile Türkiye'nin en önde gelen belediyelerinden biri olan Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların ücretsiz bir şekilde yararlanabileceği güneş enerjisiyle çalışan cep telefonu şarj istasyonu ve internet erişim noktası kurdu.
Şampiyonlardan Başkan Zolan’a ziyaret 2016-08-26
İzmir’de düzenlenen Türkiye Minikler Judo Şampiyonası'nda dereceye giren Denizli Büyükşehir Belediyespor Judo Takımı sporcuları, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi’nin ücretsiz spor kurslarında keşfedilerek takıma giren 8 sporcu aldıkları derecelerle göz doldurdu.
Büyükşehir’den şehit cenazesi için araç tahsisi 2016-08-25
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Diyarbakır’ın Lice ilçesindeki hain saldırıda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Özkan Bilgiç’in cenaze törenine katılmak isteyen vatandaşlar için saat 16.00’dan itibaren iki noktadan ücretsiz otobüs kaldıracak.