Ana Sayfa Arama Sonuçları

Arama Sonuçları


Veterinerlik Malzeme ve Cihaz Satın Alınacaktır 2018-06-01
Veterinerlik malzeme ve cihaz alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
Eğitim İçin El Ele de 10. dönem tamamlandı 2018-05-31
Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin üniversite sınavlarına hazırlanan öğrenciler için hayata geçirdiği Eğitim İçin El Ele Projesi'nde 10'ncu dönem sona erdi. İsteyen herkesin ücretsiz olarak katıldığı proje ile 10 yılda 3 bin 800 öğrenci sınavlara hazırlandı.
Büyükşehir'den Menderes Havzası'na atık su arıtma tesisi 2018-05-31
Daha temiz bir çevre için 2014 yılından beri 10 atık su arıtma tesisini hizmete alan Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ, Menderes Havzası'na Sarayköy Merkez Atıksu Arıtma Tesisi yapıyor. Denizli'deki 11. atık su arıtma olacak tesis Menderes Havzası'nın atık su kirliliğinin önlenmesinde önemli rol oynayacak.
Güney'in yaraları sarılıyor 2018-05-31
Denizli'nin Güney ilçesinde yaşanan sel felaketinin yaraları Denizli Büyükşehir Belediyesi, Güney Belediyesi ve devletin tüm kurumlarıyla birlikte sarılıyor. Metrekareye 75 litre yağışın düştüğü Güney'deki çalışmaları inceleyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, "İnşallah Güney kısa bir zamanda ayağa kalkacak ve bu hasarlardan da hiçbir eser kalmayacak. Güney'de işin başındayız" dedi.
Grafik tasarım kursu mezunlarını verdi 2018-05-30
Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından meslek edindirme kursları kapsamında başlatılan grafik tasarım kursu sona erdi. Kursiyerler 60 saatlik eğitim sonunda sertifikalarını aldı.
Büyükşehir'den Tavas'a dev spor kompleksi 2018-05-30
Denizli Büyükşehir Belediyesinin kent merkezi ve 4 ilçede yaptığı 7 kapalı yüzme havuzu ve spor kompleksinden biri olan Tavas Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi tamamlandı. Kısa süre sonra açılışı gerçekleşecek dev tesiste, kapalı yüzme havuzları ile birlikte, 1 halı saha, 2 basketbol sahası, 2 badminton sahası, 1 tenis kortu ve yürüyüş parkuru bulunuyor.
Çameli, otobüs terminaline kavuşuyor 2018-05-29
"Denizli merkezde ne varsa ilçelerde de o olacak" sloganıyla yola çıkan Denizli Büyükşehir Belediyesi, Çameli ilçesinde başladığı otobüs terminalini tamamladı. Modern terminal kısa süre içinde hizmete açılacak.
İftar buluşmaları Bahçelievler’de 2018-05-29
Denizli Büyükşehir Belediyesinin ramazan ayı boyunca her gün farklı bir mahallede gerçekleştirdiği iftar sofrası geleneği Bahçelievler Mahallesi'nde kuruldu.
Büyükşehir'den 40 bin fesleğen 2018-05-29
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında kent genelinde 40 bin fesleğen dağıtacak. Sarayköy ve Babadağ ilçelerinde dağıtımı başlatılan fesleğenlere vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Büyükşehir ile artık yüzleri gülüyor 2018-05-28
“Denizli'de kimse sahipsiz kalmayacak” sloganıyla faaliyete geçen Denizli Büyükşehir Belediyesi Evde Bakım ve Sağlık Merkezi, bugüne kadar 8.200 ihtiyaç sahibi vatandaşın imdadına koştu. Kimsesizlerin kimsesi olmaya devam eden Denizli Büyükşehir Belediyesi, ramazan ayında da vatandaşların yüzlerini güldürmeye devam ediyor.